Алмазна вишивка Тварини і Птахи

Купити алмазну мозаїку тварини: вовки, тигри, кінь, котики та собачки
Алмазна вишивка від виробника з доставкою по Україні
Не знайшли що шукали? Тоді замовте індивідуальну вишивку по картинці або фото!

Алмазна мозаїка від виробника - алмазна вишивка Тварини і Птахи

Наша природа воістину різноманітна і багата: коні, кролики, качки, котики, собачки, вовки, леви, лебеді. Кожен з нас хоча б раз у житті малював якусь тварину. Але якщо малювати у нас виходить так собі, то на допомогу прийде алмазна вишивка. Саме таке хобі відкриває перед нами нові можливості творчості.

Алмазний живопис з'явився відносно недавно, але вже встиг полюбитися багатьом. Сама по собі техніка викладки картини стразами проста, але вимагає ретельності. В результаті виходить яскрава і красива алмазна мозаїка. А камінчики, якими викладена картинка, виблискують на сонці.

У розділі алмазної вишивки "Тварини і птахи" зібрані цікаві сюжети, які заслуговують на окрему увагу. Адже саме тут ви знайдете алмазну вишивку із зображенням сім'ї вовків, вірних лебедів, грайливих кошенят, непосидючих собак, благородних левів, вільних коней і милих кроликів.

Для ідеального настрою потрібно просто викладати улюблених тварин стразами. А в подальшому готова робота може вас радувати ще дуже довго, так як алмазна вишивка не вицвітає на сонці, а якісна клейка основа забезпечить цілісність картини роками.