Алмазна мозаїка Супергерої, фільми, мультики

Каталог: алмазна мозаїка Бетмен, Супермен, Залізна Людина, Людина-Павук
Алмазная вишивки Гра Престолів та Зоряні війни з улюбленими героями
Не знайшли що шукали? Тоді замовте індивідуальну вишивку по картинці або фото!

Картина в алмазнії техніці від виробника - алмазна вишивка Супергерої, персонажі з фільмів, серіалів і мультфільмів

Для шанувальників фільмів, мультфільмів і серіалів ми зробили окрему добірку алмазної вишивки. У цій категорії ви знайдете набір алмазної вишивки по Marvel, DC, Star Wars і Game of Thrones. У ній ми зібрали усіма улюблених персонажів. Спайдермен, Бетмен, Залізна Людина, Супермен, Майстер Йода, Люк Скайвокер, Штурмовик, Арья Старк, Джон Сноу, Дейнеріс і Тіріон Ланністер.

Картина стразами має свою чарівність. Тим більше, коли на ній зображено ваш улюблений герой фільму або серіалу. Будь це тематика Марвел, ДС або Стар Варс. Про алмазну вишивку Гра Престолів ми теж не забули. Тому, ви точно зможете знайти на Diamonds.in.ua потрібний вам сюжет!

У набір алмазної мозаїки входить полотно з нанесеним малюнком і клейовий основою і інструменти (олівець, клей для олівця і лоточок для страз). Техніка алмазного вишивки дуже проста, тому навіть новачкам в темі рукоділля буде досить просто виконати таку роботу. Але варто звернути увагу на те, що в викладенні алмазної вишивки потрібно акуратність, посидючість і зосередженість.

Ви можете замовити алмазну вишивку онлайн в Diamonds.in.ua в будь-яке місто України: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Суми, Донецьк і Одесу. Для цього зробіть замовлення на нашому сайті, і чекайте отримання набору.