Алмазна вишивка Пейзажі і Будинки

Купити алмазну мозаїку пейзажі та будинки від українського виробника. Каталог картин стразами з доставкою по Україні
Не знайшли що шукали? Тоді замовте індивідуальну вишивку по картинці або фото!

Алмазна вишивка від виробника - алмазна мозаїка Пейзажі, будинки, море і річки

Природа, пейзажі, архітектура, красиві будинки - все це може поміститися на полотні 30х40 см! Ми зробили для вас добірку алмазної вишивки із зображенням затишній вулички Венеції, Ейфелевої вежі в Парижі, виду на величне море, а також багатьма іншими сюжетами.

Алмазна мозаїка молодий напрям мистецтва, але досить популярний зараз. Картина стразами підкорила багатьох любителів рукоділля. Адже вона досить просто викладається, але, в той же час, має потребу у витраті часу і вашої уваги.

Категорія алмазної вишивки "Пейзажі і будинки" багата на сюжети: будинок біля річки, пам'ятки, міста і країни, ставки і озера, пори року та інші. А інтернет-магазин Diamonds.in.ua допоможе вам відтворити ваш улюблений сюжет на полотні. Для цього потрібно купити набір алмазної вишивки і приступити до роботи. Також, ми подбали про те, щоб ви змогли зробити замовлення алмазної вишивки з Києва, Харкова, Дніпра, Сум і будь-яких інших міст. Ми відправимо алмазну вишивку в ваше місто Новою Поштою.

У набір вже входить все необхідне, щоб викладати алмазну вишивку своїми руками: полотно з картинкою і клейовий основою і інструменти (лоток, олівець і клей для страз).