Алмазна мозаїка для дітей від виробника

Купити алмазну вишивку для дітей: каталог картин стразами
Алмазні картини для дітей котики та метелики
Не знайшли що шукали? Тоді замовте індивідуальну вишивку по картинці або фото!

Алмазна мозаїка від українського виробника - алмазна вишивка Для Дітей

Завдяки простій техніці алмазної вишивки, її можуть викладати навіть наймолодші любителі рукоділля. У розділі алмазної вишивки "Для Дітей" ми зібрали добірку сюжетів з метеликами, котиками, квіточками і героями мультфільмів.

Так приємно батькам спостерігати як їх дитина захоплений рукоділлям. Адже готову роботу можна повісити у всіх на виду. Ну хіба не привід пишатися своєю дитиною? Одним з видів рукоділля є алмазна мозаїка.

Купити алмазну мозаїку для дітей можна на Diamonds.in.ua. Ми зібрали різні сюжети алмазної вишивки: котики, метелики, жирафи і герої мультфільмів. Проста техніка викладки алмазної мозаїки - одна з переваг такого виду рукоділля. Завдяки цьому, ваша донька або син зможе викладати алмазну мозаїку самостійно, без допомоги батьків.

В результаті виходить симпатична картина стразами з блискучими стразами на світлі. У набір входить: полотно з нанесеним малюнком і клейовий основою, олівець для викладки, лоток для страз і клей для олівця. Купити онлайн алмазну вишивку для дітей ви зможете на Diamonds.in.ua з будь-якої точки України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро та інші міста. Ми відправляємо алмазну вишивку Новою Поштою.