Аксесуари для викладки алмазної вишивки

Каталог аксесуарів для алмазної мозаїки: ручки та органайзери
Чудове доповнення до набору алмазної вишивки на подарунок і для себе
Не знайшли що шукали? Тоді замовте індивідуальну вишивку по картинці або фото!

Ручка для страз і органайзер для мозаїки - Аксесуари до алмазної вишивці

Алмазна вишивка - молодий вид рукоділля. Але за відносно невелику кількість часу алмазна мозаїка встигла запасти в душу багатьом рукодільницям.

Техніка алмазного вишивки дуже проста - потрібно викладати алмазики на полотно за допомогою спеціального олівця. Для кожного кольору на полотні вказано свій символ. Все що потрібно - перекладати алмазик за алмазиком на полотно в свою клітинку. В результаті виходить картина стразами, яка красиво мерехтить на сонці.

У чому і як зберігати стрази з набору алмазної вишивки? Чи є якийсь інструмент зручніше олівця? Давайте по-порядку.

На нашому сайті Diamonds.in.ua ви можете знайти спеціальний органайзер для зберігання стразиків для алмазної мозаїки. Він і справді дуже зручний у використанні. Ми відправляємо стразики в пакетиках, але не кожній умільці буде зручно так зберігати стразики. Якраз буде до речі органайзер для стразів. Пересипьте стразики по осередках органайзера і ви самі переконаєтеся наскільки це зручно і просто.

Переміщати стрази на полотно потрібно спеціальним олівцем. Він має пряму круглу ручку. Далеко не всім зручна саме така форма інструменту. Хочеться тримати в руці щось більш фігурне і трохи товщі. Вихід є - використовуйте спеціальну ручку для алмазної вишивки. Вона має зручну ручку, нею буде зручно викладати стрази. Навіть якщо ви будете довго викладати алмазну вишивку за раз, то ваші пальчики не втомляться тримати ручку. Комі зручно форми, ручка має цікавий і яскравий дизайн.

Купити набір алмазної вишивки можна як для себе, так і на подарунок. Разом з набором алмазної мозаїки ви можете купити ручку для і органайзер для страз. Це стане відмінним доповненням, яке спростить саму викладку алмазної мозаїки і відповість на питання як і де зберігати стрази.