Алмазна вишивка Релігія

Каталог Алмазної Мозаїки тематики Релігія
Не знайшли що шукали? Тоді замовте індивідуальну вишивку по картинці або фото!

Картина стразами від українського виробника - алмазна мозаїка Релігія, Ікони, Святі

Алмазна вишивка - це картина стразами. Техніка викладки алмазної вишивки полягає в тому, що потрібно стразик за стразиком викладати цілу картину. В результаті виходить картина, яка красиво переливається на світлі.

Алмазна мозаїка - молодий вид хобі, але досить популярний. Викладати алмазну вишивку зможе кожен, кому подобається рукоділля. Сама механіка викладки проста, але при цьому потрібно робити все акуратно. Результат вам сподобається! І це буде точно не остання картина стразами, яку ви захочете викладати.

На Diamonds.in.ua є безліч категорій сюжетів алмазної мозаїки. Одним з популярних є алмазна вишивка Ікони. У нас ви знайдете широкий асортимент сюжетів картин стразами на релігійну тематику. Безліч Святих зібрано в категорії "Релігія".

Купити онлайн алмазну вишивку Ікони ви можете прямо у нас на сайті. Для цього зробіть замовлення, і чекайте отримання Новою Поштою. Ви можете купити онлайн алмазну мозаїку зі Львова, Києва, Одеси, Харкова, Тернополя та Ужгорода і з будь-якого іншого міста України. Ми відправимо алмазну вишивку в ваше відділення!